Msze święte z modlitwą o uzdrowienie

MSZE ŚWIĘTE Z Modlitwą o uzdrowienie:

II niedziela miesiąca
godz. 18:00

III niedziela miesiąca
godz. 19:30

KONTAKT:

mail: niebojesttu@gmail.com
facebook: fb.com/Niebojesttu
youtube:  kanał na YouTube

Opiekun:

o. Robert Rutkowski OCD


Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je prostaczkom. Tak, Ojcze, gdyż takie było Twoje upodobanie. (…) Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźcie na siebie moje jarzmo i uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokornego serca, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych.

Mt 11,25-26.28-29

Msze święte z modlitwą o uzdrowienie
  1. Wspólnota modlitewna Niebo jest tu zaprasza serdecznie w każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 18:00 na modlitwę wstawiennicza w kaplicy pod kościołem, o godz. 19:00 Różaniec lub uwielbienie Pana i o godz. 19:30 Msza z modlitwa o uzdrowienie.
  2. Grupa chwały zaprasza serdecznie w każdą trzecią niedzielę miesiąca na godz. 19:30 na Msze Święte z modlitwa o uzdrowienie, a po niej wieczór chwały.
  3. Dodatkowe Msze św i inne wydarzenia podawane tylko w aktualnych ogłoszeniach.

Msze święte z modlitwą o uzdrowienie prowadzone przez o. Roberta oraz Zespół i wspólnotę “Niebo jest tu”

Termin Mszy świętej jest zawsze podawany w ogłoszeniach, jest plakat w Kościele i innych miejscach, plakat na fanpage’u zespołu “Niebo jest tu” i utworzone na facebooku wydarzenie do którego można się przyłączyć i zaprosić innych.

W trakcie cyklu Mszy świętej o uzdrowienie – jest zawsze:

  • o godzinie 18:00 – modlitwa wstawiennicza w kaplicy
  • ok. godziny 19:00 – Wieczór Chwały w Kościele
  • o godzinie 19:30 – Msza święta z modlitwą o uzdrowienie

jest to Msza święta z dnia – czyli jeśli jest niedziela to jest Msza święta niedzielna.

Prośby modlitewne do Mszy świętej o uzdrowienie można składać mailowo na adres: niebojesttu@gmail.com do godz. 13:00 w dniu, w którym się odbywa Msza święta (prośby są drukowane i składane przy ołtarzu), bądź do pudełka wystawionego na tydzień przed Mszą świętą na stoliku pod chórem.

Kilka słów o modlitwie wstawienniczej

Jest to podążanie za słowami Pana Jezusa «Gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich» “Emmanuel”, “Bóg z nami!”.

Jeśli masz utrapienie, tracisz wiarę, jesteś chory, samotny – potrzebujesz wsparcia Boga i modlitwy braci i sióstr – zwyczajnie przyjdź! Pomodlimy się i przed Najświętszym Sakramentem ofiarując Twoje życie Panu. On dał obietnicę, że Pocieszy swój lud!

Jeśli już byłeś na Mszy świętej z modlitwą o uzdrowienie i poczułeś się uzdrowiony bądź dotknęła Cię szczególna miłość i łaska Boga coś zmieniło się w Twym życiu – nie milcz!!! Napisz do nas swoje świadectwo na adres mailowy: niebojesttu@gmail.com bądź osobiście przekaż je na kartce o. Robertowi.

Chwała Panu za wszelkie dobro, które się dokonało i dokonuje! Bóg jest Miłością, Przebaczeniem, Radością i dał nam obietnice, ŻE NAS NIE OPUŚCI I BĘDZIE Z NAMI AŻ DO SKOŃCZENIA ŚWIATA!

Serdecznie zapraszamy wstęp wolny dla każdego
Przyjdź i zaproś znajomych i rodzinę!