aktualności klasztoru Łódź wróć

Zaduszki 2020


Październik 6, 2020

Miesiąc listopad, czas szczególnie poświęcony modlitwie za naszych drogich Zmarłych. Zgodnie z wieloletnią już tradycją naszego klasztoru, naszej wspólnoty zakonnej pragniemy modlić się za Waszych Zmarłych, których polecacie naszej pamięci modlitewnej, prosząc Miłosiernego Jezusa, by jak najrychlej mogli dostąpić pełni wiecznego szczęścia w niebie.

Przez cały miesiąc listopad będziemy ich polecać codziennie we Mszy Świętej odprawianej w dni powszednie o godz. 8.00 rano, a w niedziele o 7.00, zaś  każdego wieczoru będziemy odmawiać za nich modlitwę różańcową o godz. 17.30, wspominając ich imiona. Jest też o dawna zwyczajem w naszym klasztorze, że każdego roku od 1 stycznia do 31 października, codziennie sprawujemy Mszę Świętą za zmarłych poleconych naszej modlitwie w Zaduszkach Rocznych.

Wasze dary serca od wielu lat pomagają nam w utrzymaniu naszego Seminarium Duchownego i braci przygotowujących się do święceń kapłańskich. Ofiary, które składacie wspierają także utrzymanie oraz remont naszego kościoła i klasztoru.

Wypominki można składać w zakrystii,  przy furcie klasztornej, w kancelarii parafialnej, drogą pocztową na adres:

Klasztor Karmelitów Bosych,
ul Liściasta 9, 91-357 Łódź,

lub mailemlodz@karmelicibosi.pl

Nasz rachunek bankowy: 35 1020 3408 0000 4002 0112 2720

Za Wasze serce niech dobry Bóg hojnie Wam błogosławi.
o. Ernest Maria Zielonka OCD,
przeor klasztoru